2 El ilanlar

2 El ilanlar ilanı bilgileri

SERMAYESİZ İŞ ORTAKLIĞI-EK GELİR KAZANIN..

Ilan-no. 67 - 15.07.2013 · Okunma: 5393 kere

MASA FUTBOLU İMALATIMIZI EK GELİRE DESTEK PROJEMİZ KAPSAMINDA MÜŞTERİLERİMİZLE BULUŞTURUYORUZ..

MEKAN SAHİPLERİMİZE MASA FUTBOLLARINI TESLİM EDİYORUZ.İSTENİLEN RAKAM (2.250 TL) MASA FUTBOLUNDAN ÇIKAN RAKAMI BİZ ALIYORUZ..SONUÇ OLARAK SIFIR MASA FUTBOLUNUZU SİZE TESLİM EDİYORUZ,HAYIRLI İŞLER DİLİYORUZ..ARZU EDİLDİĞİ TAKDİRDE İKİNCİ MASAFUTBOLUNUZUDA CEBİNİZDEN TEK KURUŞ ÇIKMADAN SAHİP OLABİLİRSİNİZ ,AYNI SİSTEMDE..

BİZLERDE EK GELİR KAZANMAK İSTEYEN AKILLI YATIRIMCILARIMIZA VESİLE OLMAKLA ÇOK MUTLUYUZ..

AYRICADA KAMPANYAMIZA DAHİL OLMAYAN BÖLGELERDE İKAMET EDEN MÜŞTERİLERİMİZDE İMALATTAN ,YANİ İLK ELDEN MASA FUTBOLLARINI KREDİ KARTI TAKSİT SEÇENEKLERİMİZDEN-ANLAŞMALI KARGO AVANTAJLARIMIZDAN İSTİFADE EDEREK ALIRKEN KAZANACAKLAR...SONUÇ OLARAK İŞSİZLİK SIKINTISINI EN AZINDAN ÇEVREMİZDE MİNİMUMA İNDİREBİLMENİN MUTLULUĞU İLE HİZMETLERİMİZE DEVAM ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ..

DİĞER BİR SEVİNDİRİCİ DUYURUMUZDA İTHALATINI VE İMALTINI YAPTIĞIMIZ OYUN-HİZMET MAKİNALARIMIZI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE TOPTANCILARI ARADAN KALDIRARAK,İLK ELDEN SATIN ALIP DAHA FAZLA KAR ETTİREBİLMENİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREBİLMEK,MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ DORUK NOKTALARA TAŞIYABİLMEK-PROFESYONEL DÜŞÜNCE AMAÇLARIMIZ ARASINDADIR..

MÜŞTERİLERİMİZE BİR TELEFON KADAR YAKINKEN,BU FIRSATLARI KAÇIRMAMALARI GEREKTİĞİNİ ACİZANE HATIRLATMAKTA FAYDA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ...

ARAMADAN KARAR VERMEYİN..(537 7180747)

www.oyunmakina.com

Ilan Ayrıntıları

Daha fazla bilgi yok

Ilan Resimleri

Ilan Veren

SERDAR ATICI
TR-34040 İSTANBUL
Türkiye

Iletişim

Cep: 5377180747
MSN-Id.: serdartoys_1980@hotmail.com

Seçenekler